Kolmapäev, 03 Veebruar 2010 12:30

Intellektika 2010 ettevalmistus

18-ndal jaanuaris sai meie töökas 6 kooli esindajatest koosnev seltskond jällegi kokku. Teema nagu ikka endine- valmistumine seekord siis Tartus toimuvaks haridusmessiks “Intellektika”. Seekord toimusid mõttetalgud Viljandis, Hotell Centrumis.

Töökas päev algas meeleolukalt. Elin (Vana- Antsla Kutsekeskkool), oli ette valmistanud mõnusa tutvumismängu, Kuigi paljud olid juba varasemas tuttavad, oli tore näha meie seltskonnas ka uusi nägusid.
Kuna Eha (Võrumaa Kutsehariduskeskus), on juba koosolekute läbiviimisel nö vana kala, siis andsime ohjad sujuvalt tema kätte. Omalt poolt pakkusime välja toreda mängu, et mõttetalgud huvitavamalt toimuks.Arutasime mitmel vajalikul teemal: messiboksi teema- imago, ühiskavad ja tegevused boksis.
Kuna tegevus toimus kahes ruumis- huvijuhid ja õpilased eraldi, oli hea tõdeda, et nii õpetajad, kui ka õpilased olid mõtetega ühel lainel. Saime kõik vajaliku ära räägitud. Ja nüüd asusid iga kool eraldi oma ülesannet täitma. Kes hangib boksi sisutamiseks vajaliku, kes tegeleb kavade kokku panemisega jne.Päeva lõpetasime Viljandi Jäähallis, kus saime kõik uisutamisest rõõmu tunda ja külma trotsimiseks teed ja kukleid nautida.

Aitäh, neile, kes kohal olid ja oma ideedega meie ettevõtmisi rikastasid. Olite kõik väga tublid!

Intellektikal näeme!